Naše služby
Ordinační doba
Fyziocare s.r.o.
V Tůních 11, Praha 2

Pondělí:
08:00 - 19:00
Úterý:
08:00 - 19:00
Středa:
08:00 - 19:00
Čtvrtek:
08:00 - 19:00
Pátek:
08:00 - 15:00


     Pro objednání volejte 

   na mob. tel. od 8-13hod.

Mob.:

777 210 126

Tel.:

  233 322 968

Preventivní péče

S pojmem preventivní péče se nejčastěji setkáváme v oblasti lékařské pracovně preventivní péče. Náš preventivně terapeutický koncept fyzioterapie však představuje komplexní péči o pohybový aparát a využívá nejnovějších poznatků z medicínské oblasti a celostního přístupu k lidskému zdraví. Je postaven na osobním přístupu k potřebám a přáním pacienta, a je zaměřen na cílenou pomoc v rámci pohybového systému. Tím pomáhá tělu navracet harmonii a zdraví.

Motto pro tuto část naší fyzioterapeutické činnosti jsme si dovolily vypůjčit od starých čínských lékařů a mudrců, tedy: „léčit dříve než nemoc začala“.

Přivítáme Vás v přátelské atmosféře, kdy naše zařízení je schopno rozsahem svého vybavení, a především kvalifikovaným týmem fyzioterapeutek, pokrýt veškeré potřeby preventivní péče.


Preventivní péče u nás je založena na:

Funkční diagnostice pohybového aparátu fyzioterapeutem

Na základě anamnézy a vstupního kineziologického vyšetření zhodnotíme Váš zdravotní stav z hlediska funkčních poruch pohybového aparátu (vadné držení těla, zkrácené nebo naopak oslabené svaly, špatné pohybové návyky apod.).

Navržení individuálního terapeutického plánu

Na základě výsledků vstupního kineziologického vyšetření Vám pomůžeme nalézt vhodné cvičení a poradíme Vám, jak se zbavit špatných pohybových návyků, a vyvarovat se tak znovuobjevení obtíží.

Preventivní péče